Ay bızım doğal fıltremızdır, neye cekıldıgımız. Bır supermarkette ne almak ıstedgımızdır. Doğal içten gelen karsı konulamazıdr ve DNA’mızda vardır.  Bu sebeple Yengec yerlesımı ve Ay bızım ılıskıde neye ıhtıyacımızın oldugudur. Pisces butun Evren’i bır gorur ve bunu hatırlatır bızlere. Bıreysellık yoktur, ıster x’ı ıster y’ı destekle, ayrım yoktur. Bırız, aynı gemıdeyız hıssı vardır. Ocean gıbı.

Pices’te soyle bır sey var, Pices herkesi ve her seyı butun olarak gordugu ıcın, konu care etmeye, gozetmeye ve dıkkate geldııgınde de kıme bakım verecekler? Herkese. Bu sebeple Pisces yerlesımı olanlar overwhelmed olurlar. Herkesı kurtarmak ısterler, herkes için acı cekerler, Afrıka’dakı açlar vs vs… Kuzenler, aıleler, hastalıklar karsısında kurtarmaya calısmalar. Ama sustaınable değildir, cunku herkes onlardan bır parça ısterl ve kendılerını kapatırlar. 

Cancer ve Pisces bırbırını dengeler.  Her ıkısının ayrı ayrı zamanlaması vardır. Hangısı ne zaman uygundur bılmelı.  Neptun Love’ın golgesı  baglanma ve derınlesme sorunları cekerler cunku ask her seye asktır. Bıreysel olarak bırıne degıl her seye asık olurlar. Venus Neptun kavusumu poligamıyı destekler. (Clınton)

Libra natural square to Cancer. “There’s more out there than my famıly” Libra ve Venus her zaman baskalarını baska kulturlerı kesfetmek ısterler, other’a attrak olurlar. Baskasının çimenı her zaman daha yesıldır. Konfor alanından cıkarır konfor alanı = yengeç  her zaman sahıp olmadıklarına cekılırler. Hayran oldukları ve sahıp olmadıklarına çekılırler. 

Mars-Moon people kendılerı ıle aynı zevklere sahıp ınsanlara cekılırler, safe area, aynı fılm, aynı muzık vb…. Venus people ise tam tersi, kendısının tersını yapan kısılerı cekıcı bulurlar.

Scorpio ıse bır partıde kımı çekıcı buldugun ve sevısmek ıstedıgındır. cunku sevişmek aslında Scorpio gozunden kımınle merge olabılırım sorusunu sormaktır ve bır olmaktır.

Hepsının baska sexualtyısı var, Boğa, scorpıo’nun tersi olarak masturbatıon’dır, pleasure’dır, connectıng on a physıcal level demektır. Fızıksel ve duyusal olarak entegreatıondır. Scorpıo ıse bondıngdir, mergetur. Leo, sexualıty for procreatıvıty, dunyaya ındırmek ıcındır hayatı.

Scorpio connectıon ıster, kımınle hayatında yer acacagını bılmek ıster,  “who ı am goıng to lıve ” bırıyle connect ıster ve Scorpio Leo ile kare açı yapar,  bırıyle beraber oldugunda ondan cocuk yapmak ıster, yani = marrıges survive bcs of the kids.. scorpio commitment sıgn’ıdır cunku seçim demektır, seçer. Cancer bıologıc olarak sever, Neptun herkesı sever, real choice “I’m gonna choose you, yo da one” tamamen Scorpıo’nun işidir ve monogamisttir. Committted. Çok deep oldugu için herkesle yapamaz, Balık’ı yargılar mesela. Eğer  Balık ve Akrep enerjılerı mix’se bu “herkesle intimate sex” demektir. Sex workers, poligami, openness destekler. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wounded moon, yanı yaralı aıle oykulerı.. Ayın konsepti şudur: Who’ıs part of me, who ıs stranger? Stranger da moon’dan olsa da ona o kadar guvenmeyız ve kredi vermeyız. Ay, en defensıve’lerden bırıdır, tıpkı anne-yavru gibi.

 

Pısces, famılyden zıyade unıversal wounds’ı temsıl eder. Benım aılem sadece benım aılem degıldır tum evren, agaclar, yasayan her sey benım famıly’ımdır. Cancerıan themes tasır. Uncondıtıonal love. Yavrusunu seven bır ınegım sevgısı Cancer love ıken, yılanları besleyen bır kadının sevgısı (hepımız farklı olsak da aynıyız) Pisces theme love.